ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

31.12.2015 / 11:23

Як передавати показання лічильника

Згідно нових правил, прописаних в Кодексі газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати ці дані газовій компанії з 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим

Щомісячно фіксуйте і передавайте фактичні показання газового лічильника станом на 1-ше число

Щомісячно фіксуйте і передавайте фактичні показання газового лічильника станом на 1-ше число
ФОТО: 104.ua

Розрахунковим періодом за спожитий газ визначено календарний місяць. Аби по кожному домогосподарству зафіксувати фактичні обсяги споживання природного газу і коректно сформувати нарахування в квитанціях, газорозподільній компанії потрібно щомісячно отримувати дані побутових лічильників. Споживачам, які не передадуть показання до 6-го числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.

На сьогодні побутові споживачі мають можливість передати показання декількома дистанційними способами, що значно полегшує і прискорює обмін даними:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього треба зареєструватися або увійти до кабінету, якщо споживач вже зареєстрований;
  • СМС–повідомленням на короткий номер 7104;
  • електронною поштою contact@cngaszbut.104.ua;
  • зателефонувати до Контакт-центру за номером (0462) 61-63-04 і в тоновому режимі обрати цифру "2";. Для мешканців районів області код для дозвону (022), код (0462) - для дзвінків з мобільного телефону.

Показання також можна передати особисто на прийомі у оператора Центру обслуговування клієнтів з 30 числа поточного по 3 число наступного місяця.

При передачі даних лічильника через Контакт-центр потрібно повідомити:

  • Ваше прізвище, ім`я, по-батькові;
  • номер особового рахунку (або адресу);
  • фактичні показання лічильника.

Якщо Ви вирішили скористатися електронною поштою, то просимо звернути увагу на зміст повідомлення. Воно має містити особовий рахунок, адресу та показання газового лічильника. Дані в тексті повинні відокремлюватися знаком * (зірочка). Особливу увагу зверніть на особовий рахунок. Він має бути ідентичним до рахунку, вказаного у Вашій квитанції. 

Наприклад: 1500111111*Горького,100, кв.1*14560

В СМС-повідомленні необхідно вказати номер рахунку і показання лічильника в форматі: 1500000015 00150, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ - показання лічильника (до 5 цифр). Між особовим рахунком і показаннями лічильника має бути пробіл.

УВАГА!
Консультації за номером 7104 не надаються. Працює лише на прийом СМС-повідомлень

Але найоперативнішим і найзручнішим способом передачі показань є Особистий кабінет. Вже за годину Ви зможете побачити оновлені дані і свій баланс. На занесення в програму кубометрів, переданих іншими каналами зв`язку, знадобиться декілька днів.

Як зареєструвати особистий кабінет дивіться тут.