ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

06.01.2016 / 09:43

Як розуміти та заповнювати рахунок за газ

Наприкінці минулого року компанія запровадила нову форму рахунку за газ. Вперше споживачі природного газу отримали його у грудні із розрахунком за листопад 2017 року.

Рахунок за газ

Рахунок за газ
ФОТО: 104.ua

  1. Показання лічильника станом на 1 число газова компанія прийматиме до 5 числа (включно). Не отримавши фактичні показання вчасно, обсяг спожитого газу розрахує газова компанія. Саме на цей обсяг споживачу випишуть рахунок.
  2. Рахунок споживач отримає 15-20 числа місяця наступного за розрахунковим. Сплатити за газ потрібно за рахунком – тобто вказану суму до сплати. Завантажити та роздрукувати квитанцію раніше, після 12 числа, можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, попередньо зареєструвавшись.
  3. Споживач повинен зафіксувати та вписати фактичні показання лічильника із зазначенням дати їх зняття у спеціальних полях квитанції.
  4. Якщо споживач рахунку не отримав – він знімає показання лічильника та самостійно розраховує суму до сплати або завантажує квитанцію в Особистому кабінеті на сайті 104.ua
  5. Сплатити за газ необхідно не пізніше п’яти робочих днів з моменту отримання рахунка.

УВАГА! Рахунок за газ в Особистому кабінеті стає доступним, коли його сформує система постачальника

Послуги з газопостачання потрібно оплачувати щомісяця. Для цього кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця) розраховується обсяг спожитого природного газу та визначається розмір плати за нього.

Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу споживачу необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх газовій компанії впродовж наступних 5 днів.

Передати фактичні показання лічильника можна за допомогою:

  • безкоштовного веб-сервісу Особистий кабінет на сайті 104.ua (як зареєструватись дивіться нижче);
  • СМС-повідомленням на короткий номер 7104;
  • написавши листа на електронну адресу contact@cngaszbut.104.ua (обов'язково вкажіть номер особового рахунку, ПІБ та адресу);
  • цілодобово через Контакт-центр за телефоном (0462) 61 63 04, в тоновому режимі обравши цифру "2".

Не отримавши вчасно (до 5 числа місяця включно) фактичні показання лічильника, обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.