ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

16.09.2020 / 15:28

Підсумовуємо результати другого етапу акції «Твоя енергонезалежність»

Другий етап акції «Твоя енергонезалежність» тривав з 1 по 15 вересня. За цей період ощадливі жителі області мали змогу запастись газом на опалювальний сезон за ціною 4,99 гривень за кубометр. Так, упродовж 15 днів, понад 560 родин Чернігівщини потурбувалися про те, щоб зекономити на зимовому споживанні ресурсу.

Акція "Твоя енергонезалежність"

Акція "Твоя енергонезалежність"

«Варто зазначити, що серед тих, хто цьогоріч замовив зимовий запас газу, майже 20% - учасники торішньої акції. Здебільшого, це клієнти, які прийняли рішення не забирати надлишкові кошти, що лишилися після минулого опалювального сезону, а у вересні спрямували їх на нову акцію», — зазначив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Загалом жителі регіону вже замовили більше 770 тисяч кубометрів палива, загальною вартістю 3,8 мільйони гривень. Втім, на спецрахунки акції надійшло на 1 мільйон 427 тисяч гривень менше.

«Основні причини такої розбіжності, — наголошує керівниця відділу по роботі з фізичними особами ТОВ «Чернігівгаз Збут» Ірина Антоненко, — несвоєчасна оплата та неуважність при заповненні платіжних доручень. Деякі клієнти до останнього відкладають процедуру оплати, а потім або забувають сплатити, або, через поспіх, неправильно заповнюють чи взагалі не заповнюють реквізити платежу (номер особового рахунку та адресу). Саме тому наші менеджери продовжують обдзвонювати всіх учасників акції, адже без письмової заяви клієнта кошти перенести неможливо». 

Акція «Твоя енергонезалежність» триває. Протягом наступних двох тижнів клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» можуть придбати газ на зиму за акційною ціною — 5,49 гривень за кубометр. Замовити ресурс на зиму, як і раніше, можна через Особистий кабінет на сайті 104.ua або в Центрі обслуговування клієнтів. Головне, оплатити замовлений обсяг до 30 вересня. А вже з 1 жовтня учасники акції зможуть користуватися передплаченим газом.

Нагадаємо, що передавати показання лічильників, незалежно від того, чи є ви учасником акції, потрібно як і раніше - з 1 по 5 число кожного місяця.

Акція Твоя енергонезалежність