ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

20.11.2018 / 10:07

Рахунки за газ, спожитий в жовтні, доступні в Особистих кабінетах наших клієнтів

В Особистих кабінетах клієнтів ТОВ "Чернігівгаз Збут" вже доступні для завантаження платіжки за газ, що був використаний в жовтні. Окрім того в онлайн режимі можна дізнатись баланс на поточну дату, розмір пільги або субсидії, сплатити за газ онлайн, а ще - дистанційно отримати консультацію від газової компанії.

Особистий кабінет - це зручний дистанційний сервіс для взаємодії з постачальником газу

Особистий кабінет - це зручний дистанційний сервіс для взаємодії з постачальником газу
ФОТО: 104.ua

Щоб скористатись даною послугою, споживачу необхідно увійти до Особистого кабінету на сайті 104.ua, або зареєструвати Кабінет, та натиснути кнопку «Завантажити рахунок». Дана опція розташована праворуч у розділах «Мої дані» та «Розрахунки за газ». Рахунок завантажиться у форматі PDF, після чого його можна роздрукувати. Дана процедура займе лише декілька секунд.

УВАГА!
У рахунку за жовтень 2018 року об’єм природного газу за показаннями індивідуального лічильника приведений до стандартних умов. Детальніше про це можна дізнатися за посиланням

Заплатити за газ можна будь-яким зручним способом:

Оплачувати можна як готівкою, так і за допомогою банківської карти. Розмір комісії, що стягується банком або платіжним сервісом зі споживачів при здійсненні розрахунків за газ, встановлюється банківською установою самостійно і не залежить від ТОВ "Чернігівгаз Збут".

УВАГА!
З березня, до вже існуючих каналів оплати за газ, додався мобільний додаток 104 Mobile. Відтепер власники смартфонів можуть миттєво провести оплату

Потрібно лише завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний за посиланням Google Play

Окрім того, через Особистий кабінет можна скачати заяву-приєднання та супровідний лист компанії-постачальника. Для цього достатньо натиснути кнопку «Заява-приєднання до договору постачання». Програма автоматично відображає усі необхідні дані споживача, а тому клієнтам необхідно лише перевірити зазначену інформацію та підписати роздруківку у відведених місцях та повернути до «Чернігівгаз Збуту» найзручнішим способом.