ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

09.09.2019 / 13:32

Без обмежень - розширено умови акції "Твоя енергонезалежність"

З 9 вересня відкрита можливість купівлі запасу газу на зиму за літньою ціною для тих споживачів, які не встигли погасити заборгованість за раніше спожитий газ. Участь в акції «Твоя енергонезалежність» дозволить таким споживачам скоротити свої витрати на газ в зимовий період і направити зекономлені кошти на погашення заборгованості.

Акция 1

Акция 1
ФОТО: 104.ua

Нові умови участі в акції «Твоя енергонезалежність» вступили в силу з 9 вересня і діють до 25 вересня. У цей час практично будь-який клієнт газової компанії може придбати резерв газу на зиму по літній ціні - 5 995,53 грн за тис  куб. м (у ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону). Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство

Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ. 

Оформити і оплатити покупку можливо в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, в кожному Центрі обслуговування клієнтів РГК, а також у інших постачальників газу для населення.

За збереження придбаних запасів газу та стабільність ціни на них відповідає НАК «Нафтогаз України».

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Для оформлення в ЦОК, досить мати при собі:

- паспорт, ідентифікаційний код

- актуальні показання лічильника газу

- та внести 100% оплату за куплений запас газу.

 

Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці ЦОК нададуть клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди. Користувачі Особистого кабінету на сайті 104.ua зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн за допомогою спеціально створеного калькулятора.

 

Нагадаємо, використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

 

Відповіді на актуальні питання щодо акції за посиланням.

Акція Твоя енергонезалежність