ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

28.12.2019 / 08:40

180 тис. клієнтів ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» отримують монетизовані пільги на газ

З жовтня 2019 року для більше 180 тисяч споживачів газу Чернігівської області пільги на газ стали монетизовані . Відтак, кошти державної допомоги отримують пільговики, а не газопостачальні компанії.

Відповідно до нововведень, суми пільг розраховуються органами соціального захисту населення та надходять споживачам двома способами: готівкою на руки або безготівково на рахунки в «Ощадбанку». У зв’язку з цим, нарахування платежів за спожитий газ, починаючи з жовтня, здійснюється у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Перерахування коштів «Ощадбанком» надавачам послуг здійснюється за пріоритетним принципом , коли спочатку проводиться оплата за тепло, газ, електроенергію і т.д.

«Частина споживачів, які до 15 грудня подали відповідні заяви до органів соціального захисту населення, отримують кошти монетизованої пільги на руки готівкою. Вони мають самостійно сплатити 100% суми, зазначеної в рахунку, а це 107 тис. наших клієнтів. Інші пільговики, а таких на Чернігівщини майже 83 тис., отримують кошти монетизованої пільги безготівково на рахунки в Ощадбанку. Вони, як і раніше, сплачують частину платежу, а суму пільги постачальнику газу за них перерахує «Ощадбанк», - розповів директор ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» Іван Луста.

У питанні надання та розрахунку пільг, споживачі газу можуть звертатися до органів соціального захисту на місцях. Відтак, за своєчасне перерахування коштів монетизованої допомоги відповідає АТ "Ощадбанк".

Задля уникнення непорозумінь, споживачі газу можуть  контролювати стан свого особового рахунку, нарахування та платежі онлайн - в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.